Sala Müzik Online Enstrüman Festivali

Sala Müzik Online مهرجان Enstrüman

Sala Müzik Online Enstrüman Festivali، Sala Müzik tarafından online olarak düzenlenmektedir. Festivale لها yas kategorisinden ، لها türlü müzik aleti icra eden kişiler katılabilir. Festivale katılmak için icra ettiğiniz müzik aletini canlı Performansla videonuzu çekmeniz ve salamuzik.com Sitesine شكل başvuru doldurmanız yeterli olacaktır. Videonuz الحد الأدنى 1 maksimum 3 dakika olmalıdır. İcra edeceğiniz müziklerin telif hakkı olmamalıdır. Örneğin bir başka kişinin bestelediği müzikleri icra ederek festivale göndermeniz durumunda başvurunuz geçersiz sayılacaktır. Bu gibi durumların yaşanmaması، festivale katılmaya engel teşkil etmemesi için internet üzerinden Anonim (telif hakkı olmayan) müzikleri araştırarak müziğinizi icra edip bize göndermeniz festivlımmani festale Öte yandan başvuru yaparken başvuru formunda icra edeceğiniz müziğin telifsiz olduğuna dair elde ettiğiniz kaynağınızın linkini de forma eklemelisiniz. Telif hakkı olmayan müziklerin linklerini örnek olarak aşağıda size vermekteyiz. Verilmekte olan linkler yalnızca örnek teşkil etmektedir. Siz istediğiniz telifsiz müzikleri başka kaynaklardanda seçerek icra edebilirsiniz.

أورنك سبوتيفي ليستيسي

Kendi besteleri olan adaylar kendi besteleri ile katılabilirler. Yalnız başvuru yaparken başvuru formunda “Müzik Lisansı” bölümüne “Kendi bestem” seçeceğini işaretlemeliler. Başvuru formundan sonraki aşamada Festival ekibi tarafından sizinle email eüzerinden mail gönderip bestenin size ait olduğuna dair yetkili kurumlar tarafından verilmiş olan belgenin Pdf'ini mail olarak isteyeceklerdir. Belge gönderemeyen adaylar Festivalden çıkarılacaktır.

Başvurularınız “Sala Fest” ekibi tarafından incelenecektir. Gönderdiğiniz videoların görüntü ve ses kalitesinin çok iyi olmasına dikkat ediniz. Teknik açıdan uygun olmayan videolarınız yani görüntüsü ve ses kalitesi kötü olan başvurular teknik eleme ile elenerek ön jüriye bile sunulmadan ilk elemede Festivalden çıkarılmış olacaktır. Festivalden ilk elemede elenmemek için görüntü ve ses kalitesinin iyi olmasına dikkat ediniz.

Ön jüri ilk elemeyi gerçekleştirdikten sonra gönderilen videolar arasından maksimum 100 بحد أدنى 40 videoyu Ağustos aynın 2'sinde Türkiye saati ile 00: 00'da Sala Müzik Youtube kanalında online olarak göşime bac. Sonraki aşamada videolarınızın ne kadar beğenildiği sizi ön plana çıkaracaktır. Ne kadar çok beğeni alırsanız Festivalde derece alma şansınız o kadar artacaktır.

Bütün videolar 1 Kasım'da، Sala Fest ekibinin kazananları belirlemesi için Sala Müzik Youtube kanalından dondurulacaktır. Kazananlar 11 Kasım'da salamuzik.com Sitesinden duyurulacaktır. مهرجان bittikten sonra festivale katılan videoların bir kısmı Youtube kanalımızda tekrar aktifleştirilecektir. 

الجوائز

Sala Fest 2020 En ıyi Yetenek Ödülü: Festivalin esas ödülüdür. Youtube'da en çok beğeni alan video olacaktır. 8000 Amerikan Doları ve Festivali kazandığına dair plaketle ödüllendirilecektir.

Sala Fest 2020 En İyi İkinci Yetenek Ödülü: مهرجان ikinci ödülüdür. Youtube'da En çok beğeni alan ikinci video olacaktır. 3000 Amerikan Doları ve kazandığına dair plaketle ödüllendirilecektir.

Sala Fest 2020 En Yaratıcı Sunum Ödülü: Festivalin üçüncü ödülüdür. Sala Fest 2020 Jürisi tarafından seçilecektir. salamuzik.com'da kullanılmak üzere 1000 Amerikan doları değerinde hediye çeki ve kazandığı ödüle dair plaketle ödüllendirilecektir

مهرجان سالا 2020 Jüri Özel Ödülü: Festivalin özel ödülüdür. Sala Fest 2020 jürisi tarafından seçilecektir. Etnik enstrümanlarla katılacak adaylar için tasarlanmıştır. salamuzik.com'da kullanılmak üzere 1000 Amerikan doları değerinde hediye çeki ve kazandığı ödüle dair plaketle ödüllendirilecektir.

Başvuru formunu eksiksiz doldurabilmek için lütfen hazırladığımız videoyu dikkatlice izleyiniz
مهرجان ekibinin sizinle sorunsuz iletişim kurabilmesi için bilgilerinizi lütfen eksiksiz giriniz.
Daha detaylı Bilgi için "Hüküm Ve Koşullar" ، "Sık Sorulan Sorular" bölümlerine bakabilirsiniz.

مهرجان kapsamında gönüllü olarak katılmak isteyen katılımcılar، başvuru formunda katkıda bulunmak istediklerini belirtebilirler. Sosyal medya hesaplarımızdan interaktif olarak söyleşiler، müzik performansları ve eğitimler de düzenlenecektir. Söyleşilerin zaman cetvelleri Festival başladıktan sonra salamüzik.com Sitesinde düzenli olarak yayınlanacaktır.

هيبينيز بول شانسلار ديليريز. Sala Müzik ailesine hoşgeldiniz.

هوكوم في كوسولارأسئلة وأجوبة